ZZG Mysłowice-Wesoła
21 - 0
ESL Gaming Polska

23Daniel Kuliga 17', 21', 26', 28', 29', 31', 35', 37', 38'
8', 18', 19', 25', 27', 30'
37Artur Grzymiesławski
2Grzegorz Krakowiak 12', 18', 32'
33'
8Krzysztof Misz 19'
32'
11Adam Wilczek 5', 8'
9Tomasz Baran 25'
10Sebastian Krakowiak 7', 27'
3Łukasz Guzy 23'
  19 8

Na długo zapamiętają swoich rywali gracze ESL Gaming Polska. Zawodnicy z Mysłowic pokazali we wtorkowy wieczór fantastyczną skuteczność, urządzając sobie strzelecką kanonadę. Faworyci tego meczu od początku spotkania mieli przewagę i po tym jak otworzyli wynik w piątej minucie systematycznie powiększali przewagę, ale chyba nawet oni sami nie spodziewali się przekroczenia bariery 20 trafień. Do przerwy ZZG prowadziło 6:0, ale worek z bramkami na dobre rozwiązał się w drugiej części gry. 15 goli w 20 minut – to musi budzić uznanie bez względu na fakt jak bardzo rywale byli w tym spotkaniu osłabieni. Mecz był popisem Daniela Kuligi, który zdobył aż dziewięć bramek, a poza tym udowodnił, że nie tylko jest strzelcem wyborowym, ale też doskonałym asystentem, bowiem do tej imponującej zdobyczy dołożył sześć asyst. Zawodnicy ZZG Mysłowice-Wesoła od początku sezonu prezentują się świetnie, ale w tym meczu pokazali, że potencjał w drużynie, zwłaszcza ofensywny, jest ogromny i na finiszu sezonu pewności siebie im na pewno nie zabraknie.